Olej na plátně, 42x57 cm, signováno vpravo dole Bed. Klöckler 1913, rám.
Amatérský malíř, který tvořil na Praze VIII. Maloval zátiší a krajiny. V prosinci roku 1927 ve státní dražebně v Praze bylo součástí aukce 11 jeho olejomaleb.
Pozn.: Rám nový.