Bedřich Klöckler - Chryzantémy

Olej na plátně, 42x57 cm, signováno vpravo dole Bed. Klöckler 1913, rám.

Amatérský malíř, který tvořil na Praze VIII. Maloval zátiší a krajiny. V prosinci roku 1927 ve státní dražebně v Praze bylo součástí aukce 11 jeho olejomaleb.

Pozn.: Rám nový.

2247. Chryzantémy
Dražba ukončena:27.05.2015 19:58:35
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:1 500 Kč