Bedřich Horálek - U Poličného v Prosenicích

Olej na sololitu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole B. Horálek. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1913 - 1981

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 27 000

33710. U Poličného v Prosenicích
Dražba ukončena:26.06.2019 19:10:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 500 Kč