Bedřich Mudroch - Moje vyhlídka z okna

Olej na plátně, 75x60 cm. Signováno vpravo dole B. Mudroch 52. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč

54721. Moje vyhlídka z okna
Dražba ukončena:27.01.2021 21:10:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč