Bedřich Mudroch - Podkrkonošská vesnice

Olej na plátně, 70x90 cm. Signováno vpravo dole B. Mudroch. Rámováno.

o autorovi: 1898-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč

43894. Podkrkonošská vesnice
Dražba ukončena:30.04.2020 20:29:35
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:3 600 Kč