Bedřich Piskač - Ve dvoře

Olej na kartonu, 46x35 cm. Signováno vpravo dole Piskač 28. Rám.

o autorovi: 1898-1929
Narodil se v České Bělé u Havlíčkova Brodu. Studoval pražskou AVU u prof. Nechleby, Krattnera a Španiela. Patřil ke kubisticko – expresionistické generaci malířů. Byl členem Spolku výtvarných umělců Mánes.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 950 000 Kč.

Bedřich Piskač
33775. Ve dvoře
Dražba ukončena:26.06.2019 20:18:43
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:47 000 Kč