Olej na kartonu, 46x35 cm. Signováno vpravo dole Piskač 28. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..
o autorovi: 1898-1929
Narodil se v České Bělé u Havlíčkova Brodu. Studoval pražskou AVU u prof. Nechleby, Krattnera a Španiela. Patřil ke kubisticko – expresionistické generaci malířů. Byl členem Spolku výtvarných umělců Mánes.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 950 000 Kč.