Bedřich Vaníček

306697. Podzim u vody

popis: Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole B. Vaníček. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 0 dnů, 17 hodin

konec dražby: 24.11.2020 20:01:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 23.11.2020 19:52:48 7407