Bedřiška Uždilová - Zátiší s jablky

Olej na plátně, 30x35 cm. Monogramováno vpravo dole BU. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1954
Akademická malířka. Studovala Střední odbornou školu výtvarnou, dále VŠUP (monumentální malba u doc. Vacka), na AVU figurální a krajinářskou malbu u prof. Smetany. Další studie na Academia di belle arti v Perugii a na Ecole superieure des arts decoratifs v Paříži (prof. Pillard, prof. Zao-Won-Ki). Její tvorba je zastoupena v galeriích po celém světě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 54 000 Kč

27285. Zátiší s jablky
Dražba ukončena:31.01.2019 18:19:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 900 Kč