Béla Czóbel - Strom u mostu

Akvarel, 36x28 cm. Signováno vpravo dole Czóbel. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

21645. Strom u mostu
Dražba ukončena:28.06.2018 22:37:28
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 200 Kč