Pavel Bergr - Opuštěná krajina

Lept, 57x43 cm. Signováno vpravo dole Bergr 91. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1957
Akademický malíř. Studoval na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, posléze na VŠUP v Praze v ateliéru ilustrace a grafiky, dále studijní pobyt na Academia di belle arti Pietro Vannucci v italské Perugii. Věnuje se malbě, kresbě, koláži, grafice a fotografování. Pro architekturu vytvořil mnoho velkoformátových prací. Je zastoupen v soukromých sbírkách v tuzemsku i po celém světě.

44568. Opuštěná krajina
Dražba ukončena:14.05.2020 19:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 14.05.2020 17:35:45 3159
500 Kč 07.05.2020 7:36:02 4656