Bernard Buffet - Zátiší s hruškami a lahví

Litografie, 31x24 cm. Signováno vlevo nahoře Bernard Buffet. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1928 - 1999
Francouzský malíř.

Bernard Buffet
44530. Zátiší s hruškami a lahví
Dražba ukončena:13.05.2020 21:53:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč