Bernard Daníček

305450. Kvetoucí jabloň

popis: Olej na kartonu, 46x54 cm. Signováno vpravo dole Bernard Daníček. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 04.07.2020 20:02:44

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 04.07.2020 19:57:44 2663
500 Kč 27.06.2020 10:43:27 2410