Bílek

40761. Ratibořice

popis: Olej na plátně. 73x60 cm. Signováno vpravo dole Bílek. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

zbývá:

konec dražby: 26.02.2020 19:10:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 900 Kč

900 Kč 19.02.2020 21:21:31 2420
800 Kč 16.02.2020 9:38:04 4681