Alena Bílková - Voda - Zvlněná hladina

Kombinovaná grafická technika, 59x44 cm. Signováno vpravo dole A. Bílková 90. Rám, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1946
Malířka, grafička, sklářská výtvarnice. Studovala na SPŠS v Železném Brodu a na VŠUP v Praze v ateliéru prof. Libenského. Učila na Katedře výtvarné výchovy PF UJEP v Ústí n. Labem. Ve volné tvorbě se věnuje grafice a vitráži. Její práce jsou zastoupeny v mnoha českých i zahraničních galeriích.

44550. Voda - Zvlněná hladina
Dražba ukončena:14.05.2020 19:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč