Blanka Kadečková - Dvojník

Olej na plátně, 36x30 cm. Signováno vpravo dole Kadečková B. Rám.

61784. Dvojník
Dražba ukončena:04.07.2021 20:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 01.07.2021 20:46:31 4937
500 Kč 23.06.2021 16:29:29 4656