Blanka Kadečková - Milenci

Olej na plátně, 75x90 cm. Signováno vpravo dole Kadečková 79. Rámováno.

54880. Milenci
Dražba ukončena:28.01.2021 20:40:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč