Slitina, celková výška 39 cm. Neznačeno.
Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: Návrh Julius Krill r. 1925 pro umělecký ateliér blanenské slévárny. Značeno ČKD, Československo, Blansko.