Blansko, Julius Krill - Nesmělý akt

Slitina, celková výška 39 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: Návrh Julius Krill r. 1925 pro umělecký ateliér blanenské slévárny. Značeno ČKD, Československo, Blansko.

94329. Nesmělý akt
Dražba ukončena:30.04.2023 21:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč