Boh. Čadek - Podhorská vesnice

Olej na plátně, 70 x 90, rámováno, signováno vpravo dole. Obraz byl odborně vyčištěn.

213. Podhorská vesnice
Dražba ukončena:26.02.2013 22:10:00
Vyvolávací cena:1 100 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 24.02.2013 10:52:14 73