Bohdan Obrovský - Noční Praha z Petřína

Olej na plátně, 62x50 cm. Signováno vpravo dole B. Obrovský 82. Rámováno.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1925 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

113088. Noční Praha z Petřína
Dražba ukončena:28.03.2024 21:13:17
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč