Bohumil Horyna (Gottlieb Berghauer) - Párové obrazy - Krojovaná dívka a šohaj

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 49x31 cm. Signovány vlevo dole G. Berghauer. Rámováno.

Pozn.: Rámy a malby mírně poškozeny.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

308677. Párové obrazy - Krojovaná dívka a šohaj
Dražba ukončena:18.05.2021 20:15:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč