Bohumil Horník - Trh v Orientu

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole B. Horník. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910-1972

Bohumil Horník
67394. Trh v Orientu
Dražba ukončena:28.10.2021 22:01:51
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč