Bohumil Kozina

27516. Podvečer

popis: Olej na překližce, 17x23 cm. Signováno vpravo dole B. Kozina. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1881, Kaňk u Kutné Hory
Student akademie ve Stuttgartu. Žák Fr. Klimeše. Objevil svou vlastní metodu barevného leptu, kterou poté namaloval sérii barevných leptů z Tater a také podobiznu Dr. Karla Kramáře.

dražba ukončena: 31.01.2019 22:10:56

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 100 Kč