Bohumil Voříšek - Chalupy

Olej na lepence, 21x30 cm, signováno vlevo dole B. Voříšek 56, rám, zaskleno.

1924, Košice - 1968
Autodidakt. Věnoval se především krajinomalbě. Inspiraci čerpal především v oblasti Českomoravské vysočiny a Orlických hor.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4337. Chalupy
Dražba ukončena:31.03.2016 22:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč