Olej na lepence, 21x30 cm, signováno vlevo dole B. Voříšek 56, rám, zaskleno.
1924, Košice - 1968
Autodidakt. Věnoval se především krajinomalbě. Inspiraci čerpal především v oblasti Českomoravské vysočiny a Orlických hor.
Pozn.: Rám mírně poškozen.