Bohuslav Suchý - Soubor 4 prací

4x olej na sololitu, od 34x82 cm do 38x82 cm. 2x signováno Suchý, 2x nesignováno- autorské štítky vzadu. Nerámováno.

Pozn.: 3x malba mírně poškozena, 1x malba poškozena.

o autorovi: 1907 - 1967

Bohuslav Suchý
305483. Soubor 4 prací
Dražba ukončena:07.07.2020 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč