4x olej na sololitu, od 34x82 cm do 38x82 cm. 2x signováno Suchý, 2x nesignováno- autorské štítky vzadu. Nerámováno.
Pozn.: 3x malba mírně poškozena, 1x malba poškozena.
o autorovi: 1907 - 1967