2x olej na kartonu, 1x kresba, od 34x23 cm do 47x50 cm. 2x signováno, 1x nesignováno. 2x nerámováno, 1x rám, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen, 1x malba na kartonu poškozena.
o autorovi: 1907 - 1967