Bohuslav Suchý - Soubot 3 aktů

2x olej na kartonu, 1x kresba, od 34x23 cm do 47x50 cm. 2x signováno, 1x nesignováno. 2x nerámováno, 1x rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, 1x malba na kartonu poškozena.

o autorovi: 1907 - 1967

Bohuslav Suchý
305613. Soubot 3 aktů
Dražba ukončena:21.07.2020 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč