Bohuslav Suchý - V zámeckém parku

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 40x64 cm. Signováno vpravo dole Suchý. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází ze soukromé sbírky. Děkujeme za jeho věnování. Pochází z pozůstalosti po akademickém malíři Bohuslavu Suchém. Vzadu razítko z výstavy Galerie u Sv. Jakuba Nový Bydžov 2019.

o autorovi: 1907 - 1967

Bohuslav Suchý
62190. V zámeckém parku
Dražba ukončena:18.07.2021 20:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč