Boris Čepek - Letní krajina

Olej na plátně, 90x70 cm, signováno vpravo dole Čepek 2004, rám.

1936, Ratková
Student architektury a stavitelství na ČVUT (prof. Čermák). Od roku 1989 je hlavním architektem Českých Budějovic. Na zdejší fakultě externě vyučuje dějiny umění.

4102. Letní krajina
Dražba ukončena:30.03.2016 22:08:29
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč