Bourguignon? - V knihovně

Kombinovaná technika- akryl, spray, malba, 100x70 cm. Signováno vpravo dole Bourguignon M.P. Olištováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Bourguignon?
49369. V knihovně
Dražba ukončena:01.10.2020 20:24:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč