Božena Vohánková - Z Mladé Boleslavi

Olej na plátně, 58x78 cm. Signováno vpravo dole B. Vohánková. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1881, Brno - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

22440. Z Mladé Boleslavi
Dražba ukončena:26.09.2018 20:58:19
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:5 000 Kč