Neznámý autor - Bratrstvo kočičí pracky

Olej na plátně, 27x41 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 56 cm

Neznámý autor
95238. Bratrstvo kočičí pracky
Dražba ukončena:14.05.2023 21:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč