Břetislav Polišenský - Kytka z léta

Olej na plátně, 75x50 cm. Signováno vpravo dole B. Polišenský. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1929
Malíř, grafik, pedagog. Studoval na Škole umění ve Zlíně u profesorů Hrocha, Hofmana a Wiesnera. Působil jako profesor v oboru malby na SUPŠ v Uherském Hradišti. Zabýval se krajinomalbou a malbou květinových zátiší.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci 10 000 Kč

302089. Kytka z léta
Dražba ukončena:11.11.2019 20:06:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč