Bronislav Liberta - Obraz 26/I

Olej na sololitu, 60x54 cm. Nesignováno. Datováno 1988. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Bronislav Liberta
308673. Obraz 26/I
Dražba ukončena:18.05.2021 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč