Brož - Konvolut 2 prací - Kočky v zahradě

Nejdelší strana: 53 cm

Oleje na kartonu, 49x31 cm a 40x34 cm. Signovány Brož. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

104741. Konvolut 2 prací - Kočky v zahradě
Dražba ukončena:22.10.2023 20:53:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 22.10.2023 13:06:10 12706
500 Kč 16.10.2023 16:27:36 10207