Bruno Heux, August Lepere a další - Konvolut 4 grafických listů

Různé grafické techniky, od 31x21 cm do 11x15 cm. Všechny signovány. Pasparty. 1x obálka časopisu Munchner illustrierte Wochenschrift fur Kunst und Leben.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

Bruno Heux, August Lepere a další
56805. Konvolut 4 grafických listů
Dražba ukončena:17.03.2021 20:22:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč