Bubák - Staré Město

Olej na plátně, 24x24 cm, signováno vpravo dole Bubák, rám.

1980. Staré Město
Dražba ukončena:26.03.2015 19:28:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč