Buddy - Nebezpečný přívěsek

Litografie, 42x29 cm. Signováno vpravo dole tužkou Buddy. Číslováno 5/25. Volný list.

Buddy
64356. Nebezpečný přívěsek
Dražba ukončena:15.09.2021 22:37:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč