C. B. S. Beithelser - Myslivec v zimní krajině

Olej na kartonu, 29x40 cm. Signováno vlevo dole C. B. S. Beithelser. Rámováno.

C. B. S. Beithelser
56286. Myslivec v zimní krajině
Dražba ukončena:25.02.2021 20:41:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč