Carl Feederle

35744. Švábský pastevec a L'Hiver

popis: 1. Litografie, 42x49. Dle originálu Roberta Eberleho vyryl do kamene Carl Feederle. Papír mimo tiskovou plochu poškozen. Pasparta.
2. Litografie, 48x61 cm. Ručně kolorováno. Tiskl V.Gosselin. Vydal Gadola, Lyon. Papír poškozen.
Pasparta.

dražba ukončena: 16.10.2019 19:01:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 16.10.2019 16:44:44 1016