C.Chramosta a další - Soubor 7 kreseb

Různé techniky, od 51x82 cm do 21x30 cm. 4x nesignováno, 2x signováno nečitelně, 1x signováno Chramosta. 1x rám,1x rám, sklo, 1x rám, pasparta, sklo, ostatní volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

C.Chramosta a další
44589. Soubor 7 kreseb
Dražba ukončena:14.05.2020 19:52:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 14.05.2020 16:02:55 6965