MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Keramika, výška 12 cm. Neznačeno.
Pozn.: Poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Čechy 1. pol. 19. stol.
30246. Dózička
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
6 500 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
6 500 Kč
3737
6 000 Kč
limit (10.04.2019 19:48:40)
4429
6 000 Kč
limit (10.04.2019 19:49:52)
4429
5 500 Kč
limit (10.04.2019 19:48:28)
3737
5 500 Kč
limit (10.04.2019 19:48:29)
4429
4 500 Kč
limit (10.04.2019 19:47:48)
3737
4 400 Kč
4429
4 300 Kč
limit (10.04.2019 19:47:16)
3737
4 200 Kč
4429
4 100 Kč
limit (10.04.2019 19:46:00)
3737
4 000 Kč
limit (10.04.2019 18:29:00)
4429
4 000 Kč
limit (10.04.2019 18:29:01)
2380
3 100 Kč
limit (10.04.2019 18:28:11)
4429
3 000 Kč
2380
2 900 Kč
limit (10.04.2019 18:19:02)
4429
2 800 Kč
2380
2 700 Kč
limit (10.04.2019 18:18:12)
4429
2 600 Kč
2380
2 500 Kč
limit (10.04.2019 17:23:43)
4429
2 400 Kč
3737
2 300 Kč
831
2 200 Kč
limit (09.04.2019 10:09:46)
1089
2 100 Kč
831
2 000 Kč
limit (31.03.2019 20:12:20)
1089
1 900 Kč
3101
1 800 Kč
limit (29.03.2019 12:10:22)
1089
1 700 Kč
3101
1 600 Kč
limit (28.03.2019 19:53:04)
1089
1 500 Kč
4429
1 400 Kč
1089
1 300 Kč
4429
1 200 Kč
1089
1 100 Kč
4429
1 000 Kč
1089
900 Kč
4429
800 Kč
limit (20.03.2019 22:16:55)
1089
800 Kč
limit (24.03.2019 17:44:51)
1089
700 Kč
840
600 Kč
1089
500 Kč
831