Čechy 1. pol. 19. stol. - Dózička

Keramika, výška 12 cm. Neznačeno.

Pozn.: Poškozeno.

Čechy 1. pol. 19. stol.
30246. Dózička
Dražba ukončena:10.04.2019 19:55:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč