Čechy 1. pol. 20. stol. - Párové závěsné talíře

Porcelán, průměr 49 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy 1. pol. 20. stol.
100223. Párové závěsné talíře
Dražba ukončena:06.08.2023 21:37:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč