Čechy 1. pol. 20. stol. - Sada 6 mocca lžiček, stříbro 835/1000, značeno platným puncem S-63 ,,Kozlík,,., hrubá hmotnost 73,50 g

Stříbro 835/1000, hrubá hmotnost 73.5g . značeno platným puncem S-63 ,,Kozlík,,.

Pozn.: V původní kazetě.

Čechy 1. pol. 20. stol.
107920. Sada 6 mocca lžiček, stříbro 835/1000, značeno platným puncem S-63 ,,Kozlík,,., hrubá hmotnost 73,50 g
Dražba ukončena:27.12.2023 20:49:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč