Čechy 1. pol. 20. stol.

52119. Stojan na časopisy

popis: Bambusové dřevo, výška 92 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 22.10.2020 20:52:52

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč