Čechy 1. pol. 20. stol. - Stojan na časopisy

Bambusové dřevo, výška 92 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy 1. pol. 20. stol.
52119. Stojan na časopisy
Dražba ukončena:22.10.2020 20:52:52
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč