MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Broušené sklo, výška 15 cm. Neznačeno.
> zpět na aukční výsledky
Čechy 1. pol. 20. stol.
59146. Váza
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 600 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 600 Kč
limit (19.05.2021 21:00:34)
5972
1 500 Kč
8457
1 400 Kč
limit (19.05.2021 20:56:41)
5972
1 300 Kč
8457
1 200 Kč
limit (19.05.2021 20:52:32)
5972
1 100 Kč
8457
1 000 Kč
limit (19.05.2021 20:48:12)
5972
900 Kč
8457
800 Kč
limit (19.05.2021 20:39:31)
5972
700 Kč
8235
600 Kč
5972
500 Kč
981