Čechy 1. pol. 20. stol. - Váza

Broušené sklo, výška 15 cm. Neznačeno.

Čechy 1. pol. 20. stol.
59146. Váza
Dražba ukončena:19.05.2021 21:05:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč