Čechy 1. pol. 20. stol. - Váza

Broušené sklo, výška 25 cm. Neznačeno.

Čechy 1. pol. 20. stol.
59112. Váza
Dražba ukončena:19.05.2021 20:19:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč