Čechy 1. třetina 20. stol. - Mosazný 5ti ramenný lustr

Mosaz, délka lustru s řetězem 77 cm. Možnost prodloužit o 27 cm, řetěz součást položky.

Pozn.: Mírně poškozeno, elektrifikováno a funkční.

Čechy 1. třetina 20. stol.
96122. Mosazný 5ti ramenný lustr
Dražba ukončena:04.06.2023 21:28:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč