Čechy 19. stol.

50077. Krucifix závěsný

popis: Dřevořezba, celková výška: 115 cm. Výška postavy: 77 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Několik dírek po neaktivním červotoči.

zbývá: 8 dnů, 0 hodin

konec dražby: 08.10.2020 20:09:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 100 Kč