Čechy 19. stol. - Krucifix závěsný

Dřevořezba, celková výška: 115 cm. Výška postavy: 77 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Několik dírek po neaktivním červotoči.

Čechy 19. stol.
50077. Krucifix závěsný
Dražba ukončena:08.10.2020 20:09:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 300 Kč