Čechy 19. stol.

50084. Krucifix závěsný podle J. V. Myslbeka

popis: Bisquit, 80x31 cm. Zmenšená kopie slavného krucifixu J. V. Myslbeka vytvořeného v letech 1877 - 1890 a oceněného řadou mezinárodních ocenění.

pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 8 dnů, 0 hodin

konec dražby: 08.10.2020 20:16:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč