Čechy 19. stol. - Krucifix závěsný podle J. V. Myslbeka

Bisquit, 80x31 cm. Zmenšená kopie slavného krucifixu J. V. Myslbeka vytvořeného v letech 1877 - 1890 a oceněného řadou mezinárodních ocenění.

pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy 19. stol.
50084. Krucifix závěsný podle J. V. Myslbeka
Dražba ukončena:08.10.2020 20:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč