Čechy 2. pol. 19. stol. - Madona s Ježíškem

Olej na plátně, 61x45 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Malba poškozena.

Čechy 2. pol. 19. stol.
53650. Madona s Ježíškem
Dražba ukončena:17.12.2020 19:43:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč