Čechy 2. pol. 19. stol. - Náramek s českými granáty

Pozn.: Mírně poškozeno.

Obecný kov.

Čechy 2. pol. 19. stol.
38889. Náramek s českými granáty
Dražba ukončena:12.12.2019 20:37:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč