Čechy 2. pol. 19. stol.

36447. P. Maria Svatotomská - Brněnská

popis: Olej na plátně, 87x53 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

zbývá: 13 dnů, 20 hodin

konec dražby: 30.10.2019 19:03:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 4 200 Kč